OBAVIJEST O UPISIMA U 1. RAZRED U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

Autor: GABRIJELA KRAMARIĆ EID, 22. 1. 2016.

VAŽNA INFORMACIJA - Osnovna škola Braća Ribar ne provodi predprijave za upis djece u 1. razred.

Sve daljnje informacije o upisima u 1. razred u OŠ Braća Ribar možete pročitati u nastavku:

Ured državne uprave u Sisačko-moslavačkoj županiji je Sukladno čl. 17. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi donio Plan upisa djece u prvi razred osnovne škole za 2016./2017. školsku godinu.

U Osnovnu školu Braća Ribar u školskoj godini 2016./2017. upisuju se djeca koja imaju prebivalište, odnosno prijavljeno boravište na sljedećim adresama (abecedni red):

Ulica Ante Topića Mimare, Antuna Augustinčića, Berislava Pavičića, Biskupa Kvirina, Bitoljska, Braće Čulig, Buzetska, Celjska, Drage Radovića, Đure Čauševića, Ferde Hefelea, Frana Kršinića, Grada Dubrovnika, Grada Vukovara, Istarska, Ivana Bakrana, Ive Brodarca, Ive Lasića, Ive Madžara, Ive Ogulinca, Ive Turkalja, Jose Bužana, Kalnička, Kralja Zvonimira, Lavoslava Ružičke, Lonjska, Ljubice Pavičić, Marijana Celjaka, Martina Filipića, Matije Šipraka, Mije Dobrenića, Nadbiskupa Posilovića, Odranska, Podravska, Pokupljanska, Posavska, Primorska, Slave Raškaj, Slavonska, Splitska, Stanka Tintora, Stjepana Bezuha, Stjepana Rožankovića, Štefa Klarića, Trakošćanska, Turopoljska, Vanje Radauša, Varaždinska, Vatroslava Jagića, Zagorska, Zagrebačka, Žumberačka, Bok Palanječki, Stara Drenčina, Vurot

U PŠ Žabno (1. – 4. razred) upisuju se učenici s područja Žabno, Odre i Starog Praćna

Dragi roditelji, kako bi vam postupak upisa vašeg djeteta u našu školu bio što lakši, jednostavno slijedite ovaj HODOGRAM AKTIVNOSTI:

1. KORAK - Obratite se našoj školskoj liječnici dr. Tihani Marković u Domu zdravlja u radno vrijeme ambulante - ponedjeljkom, srijedom i petkom od 8 do 14 sati a utorkom i četvrtkom od 13 do 18 sati.

Preporuka je da ovaj prvi kontakt ne ostvarujete telefonom nego da osobno dođete u ambulantu u navedeno radno vrijeme (nije potrebno doći s djetetom) i ponesite djetetovu zdravstvenu iskaznicu.

Prilikom ovog prvog susreta ćete dobiti uputnice za potrebne liječničke preglede te točan termin kada morate dovesti dijete na pregled u ambulantu.

2. KORAK - Odvedite dijete na liječnički pregled u dogovorenom terminu.

VAŽNO - Prilikom liječničkog pregleda dobit ćete točan termin za pregled djeteta u školi (postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta)

3. KORAK - Pregled djeteta u školi u  dogovorenom terminu

4. KORAK - Upis u 1. razred

Roditelji će na pregledu djeteta u školi dobiti sve daljnje informacije o samom upisu u školu koji će se za OŠ Braća Ribar održati 1. i 2. lipnja 2016.

Za sve dodatne informacije ili nejasnoće proučite Plan upisaobratite se osobno u školu ili na broj telefona 570-208.

Za sve informacije o prijevremenom upisu, odgodi upisa ili privremenom oslobađanje od upisa proučite Plan upisa ili se obratite Uredu državne uprave u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Obavijesti o upisu i Plan upisa za školsku godinu 2016./2017

Članci Pravilnika o utvrđivanju psihofizičkog stanja djeteta koji se odnose na upis u 1. razred