Hrvatski olimpijski dan

Autor: Administrator , 14. 9. 2012.

Učenici i učiteljice Područne škole Žabno obilježili su Hrvatski olimpijski dan 10. rujna 2012. integriranim radnim danom.

Učenici su na satu prirode i društva doznali  o počecima sudjelovanja Hrvatske kao samostalne države  na Olimpijskim igrama, razgovarali su o uspjesima naših sportaša koji su ostvarili zapažene rezultate. Sat hrvatskog jezika bio je posvećen pisanju pismenih radova pod nazivom "Naši olimpijci ".

Na satu razrednog odjela izrađivali su plakate na temu Hrvatski olimpijski dan. Vrhunac našeg radnog dana bio je sat tjelesno zdravstvene kulture. Tada su svi učenici od 1. do 4.r. sudjelovali i natjecali se u raznim sportskim disciplinama i organiziranim igrama  na nogometnom igralištu Nogometnog kluba Zrinski u Odri.
Bili su tu i naši prvašići koji su prvi puta obilježili Hrvatski olimpijski dan i zajedno sa svojom učiteljicom pridonijeli uspješnom obilježavanju Hrvatskog olimpijskog dana.

Hrvatski olimpijski dan

Autor: Administrator , 14. 9. 2012.