LIK 2019.

Autor: Ivan Koreny, 12. 3. 2019.

U ponedjeljak, 11. ožujka 2019. godine u OŠ Vladimir Nazor, Topusko održana je Smotra i izložba likovnog stvaralaštva Sisačko-moslavačke županije. Proglašeni su najbolji radovi.

Nagrađene učenike i njihove mentore dočekali su ljubazni domaćini uz pjesmu i ples a pozdravni govor je održao načelnik Topuskog, gospodin Ivica Kuzmić, podijelivši prigodne poklone.

Naša učenica sedmog razreda N. M., postigla je uspjeh na županijskoj razini te je njen rad poslan na državnu razinu natjecanja.

Ove godine se naša županija predstavila s tri likovna rada iz tri osnovne škole. Na državnu razinu natjecanja poslani su još nagrađeni radovi iz OŠ Viktorovac i OŠ Lipovljani.

Tema ovogodišnjeg natjecanja je ekološka s podtemom „Ugrožene životinjske vrste moga kraja“. Nadareni učenici su pokazali svoju ekološku osviještenost, interdisciplinarni pristup pri rješavanju postavljenog zadatka i poznavanje likovnog jezika pri dizajniranju ekološkog plakata u tehnici kolaža.

Želimo im odličan plasman na državnoj razini natjecanja LIK 2019.  koja će se održati sredinom narednog mjeseca u gradu Rijeci.

Mentorica:

Jasminka Vidović Buinac

LIK 2019.

Autor: Ivan Koreny, 12. 3. 2019.

Mentorica:

Jasminka Vidović Buinac