Ribarovci i Dani kruha na sisačkoj tržnici

Autor: Administrator , 5. 11. 2012.

Zajedno s ostalim osnovnim školama obilježili smo Dane kruha 19. listopada na Gradskoj tržnici Kontroba. Stol je bio prepun slasnih kolača, peciva, raznih vrsta kruha. Za našim stolom prisutne prolaznike pozdravljali su učitelji: Dinko Smolčić, Suad Osmanagić, Tomislav Marjanović te učiteljice Monika Leško, Jasminka Vidović Buinac, Dubravka Štimac Tomaš i Danijela Selak. Prisutna je bila i naša ravnateljica, gospođa Nada Berek.

Nakon izložbenog dijela, uz svesrdnu pomoć učenika 5.a razreda, slijedilo je darivanje prisutnim namirnicama našeg stola. Stol je bio ispražnjen za desetak minuta. Vidjelo se da tržnicom šeću sretni i zadovoljni ljudi koji uživaju u plodovima rada ruku naših majki i baka.

Filip Kralj, 5.a

Ribarovci i Dani kruha na sisačkoj tržnici

Autor: Administrator , 5. 11. 2012.

Filip Kralj, 5.a