Korisnik:
Lozinka:
Sve za škole

Ispis statistike od 24. 10. 2019.

Školski portal

Rezultati foto natječaja

Povodom mjeseca Hrvatske knjige (15. listopada do 15. studenoga)  u okviru međupredmetnog projekta Foto skupine organiziran je foto natječaj „Razlistaj se“ (prema motu ovogodišnjeg Mjeseca hrvatske knjige koji je posvećen planetu Zemlji).

Natječaj je trajao od 26. listopada do 10. studenoga 2020. za sve učenike viših razreda naše škole. Sudjelovalo je  sedam autora s 25 foto radova.

Prema ocjenama prosudbenog povjerenstva u sastavu Ivan Koreny, Staša Muža, Željka Đerić i Katarina Pavlović nagrađeni su sljedeći učenici:

1. Zoja Šaban, 8.b., naziv fotografije: „Za sve je kriv Tom Sawyer“ (Twain M.)

2. Danijela Cvijanovič, 6.a., naziv fotografije: „Šuma Striborova“ (Brlić Mažuranić)

3. Marko Cvijanović, 5.c., naziv fotografije. „Jesen“ (Cesarić. D.)

Hvala svim sudionicima na istraživanju putem fotografije. Prvonagrađeni učenici nagrade će preuzeti u prostoru blagovaonice, a učenici i djelatnici će moći pogledati izložbu fotografija u prostoru škole. Zoji, Danijeli i Marku od srca čestitamo na uspjehu. Ostanite kreativni!

Jasminka Vidović Buinac, voditeljica Foto skupine

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 10. 12. 2020.

Rezultati foto natječaja

1. Zoja Šaban, 8.b., naziv fotografije: „Za sve je kriv Tom Sawyer“ (Twain M.)

3. Marko Cvijanović, 5.c., naziv fotografije. „Jesen“ (Cesarić. D.)

Jasminka Vidović Buinac, voditeljica Foto skupine

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 10. 12. 2020.

« Rujan 2021 »