Poziv na šetnju uz Kupu

Na šetnici uz rijeku Kupu postavljene su oslikane pisanice sisačkih osnovnih škola i vrtića koje unose dašak vedrine i zaborava za sve brige koje nas muče.

Petu godinu zaredom sudjelujemo u uskrsnom dekoru grada u kojem uživaju odrasli, a ponajviše djeca i mališani. Velikim pisanicama na otvorenom ove godine pridružene su siluete uskrsnog zeca.

Dvoje učenika sedmog razreda, Dalia i Adriano, uspjeli su uz školske zadatke riješiti prilično težak likovni zadatak – oslikati velikog zeca na čemu im od srca čestitamo!

Jasminka Vidović Buinac, prof.

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 31. 3. 2021.

Poziv na šetnju uz Kupu

Jasminka Vidović Buinac, prof.

objavio: DANIJELA SELAK   datum: 31. 3. 2021.

« Kolovoz 2021 »