Iz školskih klupa

Autor: DANIJELA MEDAKOVIĆ, 7. 2. 2014.

Naši učenici uživaju u prenošenju usvojenog znanja. Vrlo rado se služe digitalnim okruženjem i uspješno svladavaju i najnovije tehnologije na putu prema znanju. Primjer tome su i učenice 8.d razreda koje lektirna djela pišu na posve suvremen način te njihova učiteljica hrvatskog jezika, gospođa Ljiljana Drnić koja ih u tome beskompromisno podržava.

˝Ana-Marija Antić, Ana-Maria Paramin i ja oduševile smo svoju učiteljicu hrvatskog jezika obradom lektirnog djela Galeb Jonathan Livingston te nas je ona potaknula da objavimo svoju prezentaciju na web stranici škole. Mi aktivno sudjelujemo na svakom satu lektire i volimo čitati.˝ , rekla je Patricija Kosina.

Pogledajte u prilogu njihovu prezentaciju koja i vas, možda, potakne na još više čitanja!

Priloženi dokumenti:
GALEB_JONATHAN_LIVINGSTON.ppsx (1.84 MB)

Iz školskih klupa

Autor: DANIJELA MEDAKOVIĆ, 7. 2. 2014.

Priloženi dokumenti:
GALEB_JONATHAN_LIVINGSTON.ppsx (1.84 MB)