Osnovna škola Braća Ribar Sisak

Natjecanje u sricanju Spelling Bee

Autor: Ivan Koreny, 25. 4. 2014.

Već tradicionalno, četvrtu godinu za redom, u našoj se školi održalo natjecanje u sricanju na engleskom jeziku Spelling Bee. Učiteljice engleskog jezika Ivančica Puškarić i Danijela Medaković te učiteljica hrvatskog jezika Đurđica Petković-Biočić organizirale su i pripremile natjecanje kao radionicu u okviru Dana otvorene nastave, a zainteresirani su se učenici natjecali u tri kategorije: četvrti, šesti i osmi razredi. Bilo je vrlo veselo i, osim što su utvrdili gradivo, učenici su vježbali i sportski duh, od sveg se srca boreći za pobjedničko postolje.

Prvo mjesto u kategoriji osmih razreda osvojila je Robertina Hrvojić iz 8.d, drugo Ana-Maria Paramin iz 8.d, a treće Marija Magdalena Barišić iz 8.b.

Prvo mjesto u kategoriji šestih razreda osvojio je Emanuel Bajić, drugo Leonardo Čehok, a treće Josip Trtanj, sva trojica iz 6.b.

Prvo mjesto u kategoriji četvrtih razreda osvojio je Domeniko Kolarec iz 4.c, drugo Martina Kolar iz 4.b te treće Nika Ivičinec iz 4.b.

Čestitamo pobjednicima, a svim sudionicima zakazujemo novi susret za godinu dana!