PŠ Žabno obilježava 20.godišnjicu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Autor: Administrator , 22. 11. 2011.

I učenici PŠ Žabno obilježili su Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.  U nastavku pogledajte fotografije i pročitajte kako je učenik 3.razreda Vlatko Rohak zabilježio cijeli događaj.

Učenici Osnovne škole Braća Ribar Područne škole Žabno dana 18.studenog 2011.g. na Trgu u Odri kod križa, koji je  podignut na spomen braniteljima domovinskog rata, zapalili su svijeće u znak sjećanja na tragediju jednog ponosnog grada, u čast svih poginulih i nestalih hrvatskih branitelja, sjećanja na  sve patnje koje su proživjeli njegovi stanovnici u tijeku Domovinskog rata.
Nakon paljenja svijeća učenici, roditelji 1.r. i učiteljice PŠ Žabno zajedničkom molitvom još jednom su odali počast svim stradalnicima Domovinskog rata.

Vlatko Rohak, učenik 3.razreda PŠ Žabno

Učenici su također izrađivali plakate na temu Hrabri ljudi Vukovara te uredili školski kutak kao posvetu gradu stradalniku.

PŠ Žabno obilježava 20.godišnjicu Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Autor: Administrator , 22. 11. 2011.

Vlatko Rohak, učenik 3.razreda PŠ Žabno