Obilježavanje Sv.Nikole

Autor: Administrator , 6. 12. 2011.

Sv. Nikola jedan je od najomiljenijih kršćanskih svetaca. On je svetac zaštitnik pomoraca, trgovaca, putnika, ribara i zaručnika i sva djeca radosno iščekuju njegov blagdan. Nikola i Krampus su posjetili učenike naše škole, podijelili s njima razmišljanja o vrijednostima darivanja dragih ljudi lijepim riječima i ljubavlju te ih darivali slatkišima. Kako bi razveselili svoje prijatelje, učenici naše škole priredili su i prigodan program.

Dramsko-recitatorska skupina drugih razreda je uz pomoć nekoliko učenika iz četvrtog razreda, a pod vodstvom učiteljice Branke Prpić, izvela predstavu "Ide li sv. Nikola u mirovinu?" te tako otvorila program. Slijedio je zbor pod vodstvom Đurđe Mladenović, koji je otpjevao  pjesmu "Nek svud ljubav sja", dramsko recitatorska skupina četvrtih razreda pod vodstvom Nevenke Zorčić, lutkarska skupina koju vodi Jasna Medur te folklorna skupina Jolande Kozić. Sudeći po glasnom pljesku učenika koji su gledali program i njihovim izrazima lica, program im se veoma svidio te jedva iščekuju novi.

Obilježavanje Sv.Nikole

Autor: Administrator , 6. 12. 2011.