Maskenbal u PŠ Žabno

Autor: Ivan Koreny, 2. 2. 2016.

Dana 29. siječnja 2016. održan je maskenbal u PŠ Žabno. Taj dan nije bio klasičan, već integrirani jer su sve aktivnosti bile podređene obilježavanju pokladnih svečanosti. Na satu hrvatskog jezika u 1.r. učenici su čitali pjesmu “Karnevalska ljubav”, a na satu likovne kulture izrađivali su maštovite maske od kartonske ambalaže. Na satu Tjelesno zdravstvene kulture pridružili su im se i učenici 3. razreda koji su u svojim kostimima plesali uz glazbu. Učenici su se maskirali u klaunove, princeze, vuka, Crvenkapicu, Gretu i niz drugih likova. Taj dan u našoj školi bili su pedagoginja Gabrijela Kramarić Eid i defektolog Tihomir Bušić koji su na svoj način pridonijeli  ugodnom raspoloženju.

Mirjana Kraker, učiteljica PŠ Žabno

Maskenbal u PŠ Žabno

Autor: Ivan Koreny, 2. 2. 2016.

Mirjana Kraker, učiteljica PŠ Žabno