Posjet učenika četvrtih razreda Skloništu za životinje Sisak

Autor: Ivan Koreny, 16. 5. 2016.

Učenici   četvrtih   razreda   posjetili  su  26. 4. 2016.  Sklonište   za  životinje 009, Sisak,  koje  djeluje  od  2009. godine  u  okviru  Veterinarske  stanice  Sisak d.o.o. Sklonište  je  prilagođeno  držanju  i  smještanju  napuštenih  pasa  s  područja  okolnih  općina.  Na  žalost,  sve  je  veći  broj  ostavljenih   i  odbačenih  životinja,  slučajeva  zlostavljanja  i  nebrige  za  životinje   te problema  udomljavanja   starijih  životinja. Brigu  o  životinjama  svakodnevno  vodi  stručni  tim  od  9  osoba:  liječnika, tehničara  i djelatnik  u  marketingu. Psi  su  cijepljeni,  mikročipirani i  sterilizirani,  a  prilikom  udomljavanja  potpisuje   se  Ugovor  o  udomljavanju. Posjet je  bio  veoma  zanimljiv  i poučan.  Ostavili smo male   krznene  korisnike  Skloništa  u  nadi  da  će  ih  što više  pronaći  novi dom.

Jasna Medur

Posjet učenika četvrtih razreda Skloništu za životinje Sisak

Autor: Ivan Koreny, 16. 5. 2016.

Jasna Medur