Ema i Valentina osvojile prvo i treće mjesto na likovnom natječaju „180 godina obrtništva Grada Siska“

Autor: Ivan Koreny, 7. 6. 2016.

Povodom Dana Obrtničke komore Sisačko – moslavačke županije u ponedjeljak 06. lipnja 2016. godine s početkom u 13:00 sati održana je svečana sjednica Skupštine. Tom prigodom, povodom Dana Obrtničke komore završenim majstorima – kandidatima jesenskog roka 2015. godine svečano su uručene majstorske diplome, a zaslužnim obrtnicima, naučnicima, ustanovama i pojedincima dodijeljena priznanja Komore. Ovom prigodom su nagrađeni i učenici osnovnih škola – pobjednici likovnog natječaja objavljenog povodom obilježavanja “180. godina obrtništva u gradu Sisku”.

Ema Vuković, 6.c; Boje i cvijeće

Valentina Obradović, 6.c; Vrijedne ruke moje bake

Na ovaj Likovni natječaj sudjelovalo je deset učenika naše škole. Navedenu temu izrazili su u crtaćim i slikarskim tehnikama: Bruno Balent, 5.b., Franko Sokolović, 5.b., Ema Vuković, 6.c., Valentina Obradović, 6.c., Monika Malović, 6.c., Monika Pavlenić 6.a., Barbara Radić, 7.a.,  Sonja Palija 7.a., Tea Turkalj, 7.b. i Ema Dugandžić, 8.a.

Stručno Povjerenstvo dodijelilo je:

prvu nagradu u iznosu 1.000,00 kn Emi Vuković za rad u tušu i akvarelu s porukom: Potaknimo sisačke cvjećare koji imaju dugu tradiciju i
treću nagradu u iznosu 500,00 kn Valentini Obradović za kolaž s porukom: Kreativni stvaraoci pored materijalne dobiti imaju veću plaću u osobnom zadovoljstvu

Nagrađene učenice dobile se pismeno priznanje a radovi će biti objavljeni u monografiji „180 godina obrtništva Grada Siska“

Svečana skupština Obrtničke komore Sisačko moslavačke županije

Čestitke na postignutom uspjehu!

Jasminka Vidović Buinac

Autor: Ivan Koreny, 7. 6. 2016.

Ema Vuković, 6.c; Boje i cvijeće

Valentina Obradović, 6.c; Vrijedne ruke moje bake

Stručno Povjerenstvo dodijelilo je:

Svečana skupština Obrtničke komore Sisačko moslavačke županije

Čestitke na postignutom uspjehu!

Jasminka Vidović Buinac