HRVATSKI ŠKOLSKI MUZEJ poziva na suradnju dječje vrtiće, škole i druge odgojno-obrazovne ustanove

Autor: DANIJELA SELAK, 6. 10. 2016.

Hrvatski školski muzej prikuplja likovne radove za slanje na 19. bienalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti, Kanagawa u Japan.

Pravo na sudjelovanje imaju djeca i učenici od 4 do 15 godina.

Tema je slobodna.

Materijali: crteži, slike, grafike (vodene boje, tempera, pastele, uljane boje, kolaž itd.).

Maksimalan format rada: 54 x 38 cm

Broj radova iz ustanova nije ograničen. Jedan autor može poslati samo jedan rad. Poslani radovi moraju biti u originalu, reprodukcije i kopije neće se uzimati u obzir. Radovi ne smiju biti uokvireni. Radovi skupina ili radovi koji su dijelovi serije radova ne ulaze u odabir. Radovi ne smiju sadržavati prehrambene proizvode.

Rok za predaju radova učiteljici likovne kulture: do 25. listopada 2016.

Svaki rad treba imati na poleđini (pisano sve čitljivim, velikim slovima):

ime i prezime djeteta (prvo ime pa prezime)
datum rođenja, godine i spol
puno ime i adresa škole ili ustanove,
adrese po načelu: ime škole, ulica, broj, poštanski broj, grad, država
broj telefona škole ili ustanove
e-mail škole ili ustanove

Radove treba poslati na adresu : HRVATSKI ŠKOLSKI MUZEJ, Trg maršala Tita 4, 10 000 Zagreb

Pristigle radove će pregledati te odabrati stručno povjerenstvo, uz napomenu da radove ne vraćamo.

Autor: DANIJELA SELAK, 6. 10. 2016.

Pravo na sudjelovanje imaju djeca i učenici od 4 do 15 godina.

Tema je slobodna.

Maksimalan format rada: 54 x 38 cm

Rok za predaju radova učiteljici likovne kulture: do 25. listopada 2016.

Svaki rad treba imati na poleđini (pisano sve čitljivim, velikim slovima):

ime i prezime djeteta (prvo ime pa prezime)
datum rođenja, godine i spol
puno ime i adresa škole ili ustanove,