Projektni dan - Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: DANIJELA SELAK, 14. 10. 2016.

Svake godine u listopadu održavamo projektni dan na zadanu temu. Dan je to kada učenici slobodno biraju na kojoj će radionici sudjelovati. S popisom radionica su na vrijeme upoznati. Ove smo godine 13. listopada projektnim danom s mnoštvom raznovrsnih radionica obilježili Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Na kreativne radionice učenici se rado odazivaju, a rado se uključuju i sudjeluju u radu radionica kod učitelja koji im inače ne predaju.

Sljedeći projektni dan održat ćemo u lipnju. Tema će biti izvrsnost, a povezana je s Danom najboljih,završnom školskom svečanosti koju uvijek održavamo u lipnju kada se radujemo svim uspjesima naših učenika i njihovih mentora.Tada se u Kristalnoj kocki vedrine uvijek traži mjesto više i uvijek bude pretijesno za sve one koji pljeskom i svojom nazočnošću žele uveličati Dan najboljih.

Danijela Selak, učiteljica

Priloženi dokumenti:
Popis_radionica_2016..docx (49.48 KB)

Projektni dan - Dani zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: DANIJELA SELAK, 14. 10. 2016.

Danijela Selak, učiteljica

Priloženi dokumenti: