UPIS U PRVI RAZRED U ŠK. GODINI 2017./2018.

Autor: GABRIJELA KRAMARIĆ EID, 23. 2. 2017.

Poštovani roditelji,

u nastavku pročitajte sve važne informacije o upisu vašeg djeteta u 1. razred OŠ Braća Ribar. Dobro došli! smiley

Dragi roditelji, kako bi vam postupak upisa vašeg djeteta u našu školu bio što lakši,

jednostavno slijedite ovaj HODOGRAM AKTIVNOSTI:

1. KORAK - Obratite se našoj školskoj liječnici dr. Tihani Marković u Domu zdravlja u radno vrijeme ambulante - ponedjeljkom i četvrtkom od 13 do 18 sati a utorkom, srijedom i petkom od 8 do 14 sati - broj telefona 567-176

Preporuka je da ovaj prvi kontakt ne ostvarujete telefonom nego da osobno dođete u ambulantu u navedeno radno vrijeme (nije potrebno doći s djetetom) i ponesite djetetovu zdravstvenu iskaznicu.

Prilikom ovog prvog susreta ćete dobiti uputnice za potrebne liječničke preglede te točan termin kada morate dovesti dijete na pregled u ambulantu.

2. KORAK - Odvedite dijete na liječnički pregled u dogovorenom terminu.

VAŽNO - Prilikom liječničkog pregleda dobit ćete točan termin za pregled djeteta u školi (postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta)

3. KORAK - Pregled djeteta u školi u  dogovorenom terminu

4. KORAK - Upis u 1. razred

Roditelji će na pregledu djeteta u školi dobiti sve daljnje informacije o samom upisu u školu koji će se za OŠ Braća Ribar održati 1. i 2. lipnja 2017.

Za sve dodatne informacije ili nejasnoće proučite Plan upisa, obratite se osobno u školu ili na broj telefona škole 570-208.

Za sve informacije o prijevremenom upisu, odgodi upisa ili privremenom oslobađanje od upisa proučite Plan upisa ili se obratite Uredu državne uprave u Sisačko-moslavačkoj županiji.

Ako niste sigurni kojoj školi vaše dijete pripada prema upisnom području to možete provjeriti u ovom dokumentu.

UPIS U PRVI RAZRED U ŠK. GODINI 2017./2018.

Autor: GABRIJELA KRAMARIĆ EID, 23. 2. 2017.

Poštovani roditelji,

jednostavno slijedite ovaj HODOGRAM AKTIVNOSTI:

2. KORAK - Odvedite dijete na liječnički pregled u dogovorenom terminu.

3. KORAK - Pregled djeteta u školi u  dogovorenom terminu

4. KORAK - Upis u 1. razred