Škola u prirodi učenika 4.razreda

Autor: Administrator , 16. 5. 2012.

U petak,11.svibnja učenici četvrtih razreda vratili su se iz škole u prirodi. Proveli su četiri drugačija  nastavna dana daleko od svojih obitelji, pod budnim očima svojih učiteljica Branke Prpić, Nevenke Zorčić, Jasne Medur i Renate Pavlović te učiteljica pratiteljica Sanje Lovrenovic i Danijele Medaković.

Novi dom bio im je hostel u Puntiželi nedaleko Pule, a dane su provodili posjećujući mjesta o kojima su učili u skolskim klupama, igrajući se u parkovima,na igralištima i plaži, zabavljajući se plesom i pjesmom, didaktičkim igrama i natjecanjima. Vidjeli su tako Aleju glagoljaša u Roču, posjetili Hum-najmanji grad na svijetu i Brijune gdje su vidjeli životinje u Safari parku i u Muzeju prepariranih zivotinja. Pregledali su foto izložbu Josipa Broza i razgovarali s Kokijem, pedeset godina starim kakaduom. U Puli su posjetili Amfiteatar i naučili mnogo toga o borbama gladijatora. Vidjeli su Dvojna, Herkulova i Zlatna vrata grada Pule, posjetili Forum i vidjeli Katedralu Uznesenja Marijina. Na povratku kući posjetili su hrvatsku Nicu-Opatiju te riječki Trsat, poznato Marijansko svetiste. Marljivo su fotografirali mnoge znamenitosti i zapisivali dojmove u svoje dnevnike, a mali dio ove neobične i nezaboravne škole možete pregledati u foto-galeriji (ili ih usmeno ispitati kako biste provjerili sto su naučili).

Škola u prirodi učenika 4.razreda

Autor: Administrator , 16. 5. 2012.