Učenici iz Žabna u matičnoj školi

Autor: DANIJELA SELAK, 1. 4. 2017.

Učenici od prvog do četvrtog razreda PŠ Žabno posjetili su 31. ožujka 2017. OŠ Braća Ribar, svoju matičnu školu. Vidjeli su izložbu učeničkih likovnih radova nastalih u projektu "Školska zastava" i glasovali najbolji likovni rad.
Učenici 2. razreda ostali su u školskoj knjižnici gdje im je knjižničarka Asema Kurtović pokazala prezentaciju " Od autora do polica" i upoznala ih s radom školske knjižnice. Zajedno s knjižničarkom razgledali su lektirna djela koja se nalaze na policama. Bili su oduševljeni količinom knjiga i samim prostorom školske knjižnice. Prije povratka u Žabno igrali su se na školskom igralištu.

Mirjana Kraker, učiteljica

Učenici iz Žabna u matičnoj školi

Autor: DANIJELA SELAK, 1. 4. 2017.

Mirjana Kraker, učiteljica