OBILJEŽILI SMO 56. DAN ŠKOLE

Autor: DANIJELA SELAK, 28. 4. 2017.

Ovogodišnji Dan škole svečano smo obilježili 28. travnja 2017. Nastupio je pjevački zbor, recitatori koji su postigli uspjeh na ovogodišnjem Lidranu plasirajući se na županijsku razinu te naši mali folkloraši, učenici nižih razreda.

Školska svečanost bila je ujedno i završetak projekta Školska zastava koji je trajao od siječnja. Idejni prijedlog za izradu školske zastave dala je učenica 7. b razreda Tea Ilijević. Njen je rad, između trideset radova ostalih razrednih odjela, osvojio najviše glasova na glasanju koje se provelo 10. i 11. travnja na razini cijele škole.

Svečano podizanje zastave bilo je kruna priredbe u čast rođendana naše škole.

Hvala svima koji su sudjelovali u pripremama za obilježavanje Dana škole.

Danijela Selak

OBILJEŽILI SMO 56. DAN ŠKOLE

Autor: DANIJELA SELAK, 28. 4. 2017.

Svečano podizanje zastave bilo je kruna priredbe u čast rođendana naše škole.

Hvala svima koji su sudjelovali u pripremama za obilježavanje Dana škole.

Danijela Selak