Lektira na malo drugačiji način

Autor: Ivan Koreny, 11. 10. 2017.

Učenici 5. a pokazali su opet svoju kreativnost. Na satu hrvatskog jezika, a u sklopu lektire prezentirali su najdraže bajke. Bilo je tu plesa, glume, kritičkih osvrta i jedan video uradak. Svi su produkti iznimno zanimljivi, a ovaj ističemo jer nas je najviše nasmijao. Učenice Lucija Mikinac, Marta Pavić, Leona Šatni, Marta Šprišić te Dora Šterc prezentirale su svoje viđenje Grimmove bajke Crvenkapica. Njihov je glumački talent kamerom zabilježila učenica Helena Sever, no njezinom udjelu u ovom produktu tu nije bio kraj. Helena je sav snimljeni materijal samostalno montirala te uobličila u kratki igrani film. Dragi čitatelju, nadam se da će naše male glumačke zvijezde izmamiti i tvoj osmijeh.

Marijana Zabrešćak

Lektira na malo drugačiji način

Autor: Ivan Koreny, 11. 10. 2017.

Marijana Zabrešćak