Pustolovi na Hrastovičkoj gori

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 10. 2023.

Vikend na Hrastovičkoj gori...nezamjenjivo. Posjetili smo ju 14. listopada. Ove godine imali smo goste. Pridružili su nam se učenici iz OŠ Ivana Gorana Kovačića iz Starog Petrovog Sela i njihov učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Goran Križan. Naših četrdesetak Pustolova, zajedno s voditeljima Mirelom Gec i Tomislavom Turkaljem, kojima su se pridružili učiteljica glazbene kulture Karatina Pavlović, učiteljica kemije Nada Arsoska te računovotkinja Sandra, proveli su ih našom čarobnom gorom, planinarili su, skupljali i pekli kestene. Bilo je umornih nogu nakon 9,5 km pješačenja, ali s obzirom da se nakon toga igrao nogomet, badminton, odbojka, brzo se zaboravilo na umor.

Hvala našim prijateljima iz Starog Petrovog Sela na ugodnom društvu. Veselimo se ponovnom susretu.

Mirela Gec, prof.

Pustolovi na Hrastovičkoj gori

Autor: DANIJELA SELAK, 16. 10. 2023.

Mirela Gec, prof.