Županijsko natjecanje u rukometu

Autor: DANIJELA SELAK, 21. 3. 2024.

U ponedjeljak 18. ožujka 2024. Srednja škola Novska bila je mjesto još jednog školskog sportskog natjecanja, Županijskog natjecanja u rukometu za djevojčice do 6. razreda. Djevojčice su igrale rukomet, družile se i zabavljale. Najuspješnije su bile članice ŠSD Novska, a naše Ribarice osvojile su izvrsno 2.mjesto i tako postale vlasnice srebrnih medalja.
Čestitamo.👏
Sastav ekipe: Lucija Caren, Klea Conjar Sredić, Iva Pavić, Josipa Pavić, Ana Svetopetrić, Sara Barišić, Lucija Pokas, Katja Vugić, Marija Tomljenović, Klara Ceković.

Mentor: Mirela Gec
Poredak:
1. ŠSD NOVSKA OŠ Novska
2. ŠSD RIBARI OŠ Braća Ribar
3. ŠSD VIDRIĆ OŠ Vladimira Vidrića
4. ŠSD ŽUBOR OŠ Zvonimira Franka
5. ŠSD VIKTOROVAC OŠ Viktorovac
6. ŠSD I. OSNOVNE I. osnovna škola Petrinja

Županijsko natjecanje u rukometu

Autor: DANIJELA SELAK, 21. 3. 2024.

Čestitamo.👏

Mentor: Mirela Gec